Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#80714

przez ~Karixxx ·
| Do ulubionych
Szukamy pracy - temat rzeka.

Mój chłopak postanowił zmienić pracę. W związku z podjęciem tak życiowej decyzji zaczął wysyłać CV. No i miał chłop "szczęście" gdyż odezwał się do niego pewien jegomość i zaprosił na rozmowę. Praca w magazynie.
Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w miejscu pracy czyli w magazynie. Warunku niczego sobie. Oczywiście najpierw umowa na okres próbny potem po dwóch miesiącach na czas określony. 3 zmiany jak to na magazynach bywa ale praca od poniedziałku do piątku. Wszystko do zaakceptowania więc w czym rzecz zapytacie?

No niestety nie zawsze można wierzyć w to co się usłyszy na rozmowie rekrutacyjnej. Chłopak pracował 2 tygodnie zanim otrzymał umowę która okazała się umową zlecenie!!! Za najniższą stawkę. Ponadto został zatrudniony przez agencję pracy a nie pracodawcę o czym nie był poinformowany wcześniej. A do tego w umowie widniał zapis, że agencja może zmniejszyć wynagrodzenie i ile sobie chce i jest to tylko jej decyzja.

Czas pracy niestety też nie miał nic wspólnego z ustaleniami. Druga zmiana rozpoczynała się w niedzielę o 14.00 i podobno kończyła w czwartek. "Podobno" bo kierownictwo kazało przychodzić do pracy również w piątek i sobotę. Najlepiej, żeby pracownik w ogóle nie opuszczał zakładu pracy bo po co tracić czas na dojazd do domu.

Podsumowując - uważajcie na oszustów i dopytujcie o wszystko. Wiele firm szuka darmowej siły roboczej, a swoje ogłoszenia powinni skierować do samotnych bezdomnych, bo po co płacić za mieszkanie jeśli się nie ma kiedy w nim mieszkać?!

Wrocław

Skomentuj (15) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 119 (155)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…