Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
zarchiwizowany

#83377

przez (PW) ·
| było | Do ulubionych
Sam nie znoszę, jak ktoś wywleka tematy polityczne na piekielnych i podobnych serwisach, forach, grupach, w których z założenia służą innym tematom, np. dla miłośników tych, czy innych zwierzaków, szeroko pojętej rozrywce, czy hobby. Ale muszę się wyłamać trochę z własnych poglądów i to mimo, że dotyczy obcej mi osoby, na którą w tych wyborach i tak nie oddałbym głosu.
Mimo miłościwie nam panującego RODO, o absurdach którego powstają dowcipy, przy których człowiek zastanawia się, czy przypadkiem to nie są realne sytuacje.

Otóż przeciw kandydatowi na prezydenta mojego miasta pojawiło się FB zeskanowane (zamazany tylko numer domu i mieszkania) zapytanie komornika, czy ów kandydat na prezydenta pobiera jakieś świadczenia z MOPSU.

Powiecie, że to efekt morderczej walki dwóch głównych idących łeb w łeb kandydatów, dwóch bardzo nie lubiących swębie krajowych partii politycznych. Otóż nic bardziej mylnego. "Ofiara" to osoba z minimalnym poparciem, która jest przedstawiciel na tworzonego na ostatnią chwile przed wyborami lokalnego komitetu wyborczego. A głównym i chyba jedynym punktem programu jest negacja wszystkiego co zostało zrobione przez ostatnie około 10 lat i krytyce obecnych władz miasta, co nasuwa podejrzenia, kto wypuścił do internetu ten dokument. Chociaż z drugiej strony kto bawiłby się w coś takiego mając wygraną prawie w kieszeni.

Skomentuj (1) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -12 (14)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…