Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#83982

~Vivaldi ·
| Do ulubionych
Gram na skrzypcach, od jakichś 8 lat już. Mieszkam w bloku, więc by nikomu nie przeszkadzać gram między godziną 13 a 15, kiedy dorośli są w pracy, dzieci w szkole, a ci którzy odsypiają nocki już się wyśpią. Nigdy żaden sąsiad nie miał do mnie problemu. Ostatnio przeprowadziłem się do innego miasta, gdzie będę wykonywał przez rok kontrakt, po czym wracam do siebie. Wynająłem mieszkanie na eleganckim, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu, jak to reklamowała agencja - dla elity.

Grałem w tych samych godzinach co zawsze, jednak elicie to przeszkadzało. Najpierw były żądania i groźby, potem mi wysypali śmieci na wycieraczkę - w tym momencie przegięli pałę.

Każdy kawałek klatki schodowej jest pod kamerami, mój prawnik już skontaktował się z policją i administracją osiedla w sprawie wydania nagrań i ustalenia sprawców. Ja tymczasem postanowiłem zmienić godziny grania.

Cisza nocna obowiązuję od 22 do 6 rano. Gram teraz dwa razy dziennie. Między godziną 6 a 8 rano i między 20 a 22. Zobaczymy, jak długo elita wytrzyma.

sąsiedzi

Skomentuj (38) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 158 (220)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…