Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#84120

(PW) ·
| Do ulubionych
Chce ostrzec ludzi przed, osoba która w internecie przedstawia się jako Agnieszka Czachur, która parę dni temu dodała ogłoszenie dotyczące pracy w Trevirze.
https://zakopane.lento.pl/praca-w-niemczech-pomoc-domowa-sprzatanie,7479419.html?utm_source=jooble&utm_medium=cpc&utm_campaign=Promo_3

Wszystko wyglądało dobrze, po rozmowie telefonicznej z mila panią zdecydowałam się na wyjazd.
Po przyjeździe pani Agnieszka oznajmiła mi iż natychmiast muszę zapłacić 100 euro, bez pokwitowania za pokój, na co byłam przygotowana. Okazało się jednak, iż w pokoju nie ma ogrzewania (co w lutym proszę sobie wyobrazić jest koszmarem), a w łazience (która jest na korytarzu) nie ma cieplej wody. W końcu udało mi się dowiedzieć, iż właścicielem owego lokum jest... pani Agnieszka Czachur.

Żaden z tych istotnych 'szczegółów' nie został mi podany przez telefon.
Sama praca - sprzątanie u niemieckiej rodziny wydawała się w porządku (może poza zatajonym faktem, iż do pracy trzeba sic 40 min pod górę). Jednak zakwaterowanie u tej kobiety to zwykle oszustwo. 

Prześledziłam trochę w googlach i okazuje się, że ta kobieta dodaje co parę dni takie ogłoszenie, ściąga osoby z Polski i dorabia sobie po te 100 euro. Może ktoś wytrzyma 2 dni, inny tydzień. W moim przypadku kolejne ogłoszenie dodała jeszcze przed moja rezygnacja.

Równocześnie straszy, iż nie ma szans wynająć innego lokum, - tylko u niej. Przestała odbierać telefony, nie odzywa się. Jeśli więc ktoś nie jest przygotowany na życie w lodowce - absolutnie przestrzegam przed ta kobieta. Zwykle naciąganie.

Trevir

Skomentuj (4) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 125 (145)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…