Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
zarchiwizowany

#87754

przez (PW) ·
| było | Do ulubionych
Jestem lgbt i chce się wypowiedzieć na ten temat.
Cześć. Jetsem chłopakiem lat 16, jetsem panseksualny. W skrócę oznacza to że lecę na niektórych facetów i niektóre kobiet. Na wstępie zaznaczę że mam zdolność krytycznego myślenia i widzę hipokryzje i prawicy i lewicy żeby nie było że to fake.
Mieszkam w Warszawie. Marsz rok temu. Cała masa normalnych ludzi. I są osoby umalowane na jokera, wyzywające wszyskich od ku**w Tak to tylko może nawkurzamy ludzi a nie osiągniemy tolerancji.
Właśnie dalej. Wkurza mnie to że jak ktoś z moich nie hetero znajomych obraza kogoś hetero to jest spoko a jak ktoś mówi coś do osoby lgbt to jets krzyk. Przykład ostatnio nazwano homofobem typka który powiedział popartu uważam że mówisz głupoty. Bo koleżanka proponowała wyjazd klasowy do Hiszpanii bo jak to ujęła każdego stać.
Dalej uważam że flagi kolorowe bo to nie tęcza nie powinny wisieć na pomnikach. Tak samo Krzyże w szkołach. Powinno być religiozntactwo dla zrozumienia kultury.
Edukacja seksualna w wykonaniu lewicy jest chora i nie popieram jej absolutnie. Powinno się powiedzieć podstawy i tyle. Na pewno puszczanie dzieciom porno to okropny pomysł.
To i wiele innych zachowań powoduje że osoby lgbt są atakowane. Dało mi do myślenia jak mój kolega prawicowy, trochę sebiks powiedział do mnie zdanie „takich lgbt jak ty to szanuje i lubię” . Bo nie drę się i nikogo nie atakuje.
Dalej denerwuje mnie gadanie mediów Lewicowych na temat aborcji.
Jest to zabieg potrzebny, tak.
Ale podstawa to zabezpieczenie się a jak coś nie pyknie to tabletki, a nie myślenie nie zabezpieczam się najwyżej się wyskrobie.
Partia rządząca mi mega nie pasuje ale nie ma na horyzoncie nikogo kto mógłby rządzić prawidłowo tym krajem.


Dziękuje za przeczytanie mojego wywodu.

Trochę o lewicy

Skomentuj (6) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: -5 (23)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…