Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#91119

przez ~Olvintall ·
| Do ulubionych
Wielokrotnie był poruszany temat oddawania różnych rzeczy za darmo. Ja poruszę go jeszcze raz.

Mam bardzo dużo rzeczy po córce. Więcej dzieci nie będziemy mieli, nie mam też nikogo znajomego, ani "znajomego znajomego", któremu mogłabym to oddać. W sprzedaż na portalach też nie chce mi się bawić, jak mam robić 1500 zdjęć bluzy z Pepco założonej 2 razy, czy kurtki z Sinsay ubranej raz i sprzedać to za 5zł, to szkoda mojego czasu, bo paliwo do paczkomatu będzie mnie kosztowało więcej niż zarobię.

Stwierdziłam więc, że podzielę ubrania rozmiarami, zabawki stosownie do wieku i kategoriami i wrzucę na lokalne spotted, że oddam za cokolwiek z ulubionym motywem bajkowym córki. Zaznaczyłam, że oddam mamie potrzebującej, ogólnie komuś w trudnej sytuacji.

Post był anonimowy i odezwała się Pani, która stwierdziła, że weźmie wszystko. Może zaoferować w zamian chusteczki higieniczne z ulubionym motywem bajkowym mojej córki, bo w okolicznych sklepach nie znalazła nic innego.

Wszystko byłoby ok, oddałabym wszystko hurtem nawet za te chusteczki gdyby nie to, że ową panią bardzo dobrze znam, żyje z kombinatorstwa, dzieci nie ma, oszukuje ludzi na portalach internetowych wysyłając popsute zabawki jako sprawne, lub nie wysyłając w ogóle.

Po 3 godzinach pojawił się komentarz, że jestem oszustką, nic nie mam a wymagam zabawki za prawie 200 zł. Pod tym komentarzem zaczęły pojawiać się kolejne- jedne z wyzwiskami, inne z hejtem na panią. Poprosiłam admina o usunięcie postu. Będę szukać do skutku jakiś znajomych moich znajomych, którym to się przyda, ale więcej nie wystawię praktycznie za darmo.

internet sprzedaż

Skomentuj (12) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 122 (132)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…