Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

Kamil2586

Zamieszcza historie od: 13 listopada 2017 - 9:22
Ostatnio: 19 maja 2018 - 22:39
  • Historii na głównej: 1 z 1
  • Punktów za historie: 155
  • Komentarzy: 25
  • Punktów za komentarze: 92
 
[historia]
Ocena: 4 (Głosów: 18) | raportuj
16 kwietnia 2018 o 21:43

Mam taki kawał sytuacyjny ;) Co powstanie z połączenia pieszego, który ignoruje światła i nie patrzy zupełnie na innych uczestników ruchu z kierowcą bmw, który nie baczy na ograniczenia prędkości i wszędzie się wepchnie? Odpowiedź brzmi rowerzysta :) Ba Dum Tss

[historia]
Ocena: -4 (Głosów: 10) | raportuj
15 kwietnia 2018 o 20:43

Miesiąc za darmo pracować?!!!! Janusze biznesu, złodzieje i prywaciarze!!!! Mówcie i obrażajcie go, ale nie narzekajcie, że zarabiacie 2000 netto bez możliwości rozwoju i awansu. Albo narzekacie jak to chcą ludzi młodych i z doświadczeniem. Czy dlaczego po studiach nie zrobią ze mnie dyrektora tylko dostaje tę samą stawkę co człowiek po technikum. I z tej waszej frustracji głosujecie za 500+ bo przecież w Polsce nie ma pracy, i pytacie jak żyć albo wstawiacie kolejne memy o godnych zarobkach. Ale poświęcić JEDEN MIESIĄC z 40 LAT PRACY. To nie, macie "sfuj chonor".

[historia]
Ocena: -3 (Głosów: 3) | raportuj
8 kwietnia 2018 o 15:26

@Jorn: Nie zawsze masz taką możliwość. A najbardziej boli jak teraz przy okazji składania pitu wyliczysz sobie ile to płacisz na nfz i że za tę cenę byłbyś vip-klientem w prywatnej przychodni.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
[historia]
Ocena: 2 (Głosów: 4) | raportuj
27 marca 2018 o 21:24

@nikifora: Tu niestety młodzi a bardziej ich rodzice powinni podejść i zainterweniować, jednak z głupimi ludźmi nie tak łatwo się dogadać. A piekielny był jak najbardziej dziadek. Jednak jeżeli uważnie przeczytałeś mój komentarz to był on skierowany nie do historii ale do komentarza, w którym ktoś implikuje że nie ma czegoś takiego jak nie wypada.

[historia]
Ocena: 6 (Głosów: 8) | raportuj
27 marca 2018 o 11:20

@Day_Becomes_Night: WYPADA -czasownik modalny (predykatyw) używany dla wyrażenia obowiązku, powinności, stosowności działania; powinno się, wypada, trzeba, potrzeba Jak trochę podrośniesz, założysz rodzinę. Poznasz rodzinę swojej żony/męża. Popracujesz trochę w pracy. TO zauważysz, że relacje między ludzkie rzadko są czarno białe. Że mówienie wszystkiego co się myśli nie jest ani miłe ani pożądane przez nikogo. Często będziesz musiał być miły dla kogoś kogo serdecznie nie lubisz. Bo jest to twój szef, osoba z którą pracujesz, brat żony. Zaś jeśli twój wujek ma 4 dzieci i byłaś na weselu każdego z nich to WYPADA zaprosić wujostwo na swoje wesele. To takie podstawy obcowania w rodzinie i w społeczeństwie. Oczywiście zawsze możesz być gburem mówiąc że nic Ci "nie wypada". Bo niby czemu mam komuś nie mówić, że jest idiotą a jego dzieciaki są tak samo głupie jak on? Bo nie wypada? Co to znaczy? Ja będę robił co będę chciał...

[historia]
Ocena: 12 (Głosów: 12) | raportuj
27 marca 2018 o 11:02

Też byłem wychowawcą na obozach sportowo-rekreacyjnych dla dzieci 7-13 lat. I powiem jedno, z takich koloni trzeba uciekać, dzwonić na sanepid. Bo gdyby doszło do ewakuacji to ty jako wychowawca odpowiadasz za to. Będziesz na jednej ławce z panią kierownik. Tak samo w razie wypadku w górach. Jak skończysz 18 lat to już nie traktują Cię jak dziecko i skoro wiesz, że potrzeba przewodnika, przeszkolenia, osoby uprawnionej to miałaś obowiązek to zgłosić i odmówić pójścia z wycieczką. Ja wiem, że to prosto się mówi. I że takie coś skutkowałoby zwolnieniem. Ale wszystko jest dobrze póki jest dobrze.

[historia]
Ocena: 3 (Głosów: 3) | raportuj
19 marca 2018 o 9:51

Napisać pismo do producenta kamery o te 170stopni. I z takim pismem pójść do działu reklamacji.

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
17 marca 2018 o 12:08

@mki: kobiety mają gorzej. Po pierwsze z tego powodu, że oddają mniej krwi, po drugie że mogą oddawać rzadziej, po trzecie ważne jest też w jakim punkcie okresu są.

[historia]
Ocena: 3 (Głosów: 7) | raportuj
14 marca 2018 o 17:03

@Hideki: Nie pracuje i nie pracowałem w callcenter, ale sądzę że w sytuacji, w której ktoś by mnie obrażał też nie byłbym jakoś mocno zmotywowany do chęci zrozumienia. Jeszcze rozumiem gdy ktoś uznając swoją niewiedze z pokorą podchodzi do sprawy. Z drugiej strony podziwiam autora historii, że przez 20 minut wytrwał w tej bezsensownej dyskusji. Ja mam uczulenie na osoby bezczelne w swej tępocie.

Zmodyfikowano 1 raz Ostatnia modyfikacja: 14 marca 2018 o 17:04

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
14 marca 2018 o 15:59

Pisać skargi. Nie jakieś długie żeby nie wyjść na frustrata, ale pisać. Bo potem się okazuje, że przecież nikt się nie skarży, więc pewnie wszyscy są zadowoleni.

[historia]
Ocena: -1 (Głosów: 3) | raportuj
7 marca 2018 o 9:49

@kijek: Jeżeli jasno stawiasz warunki swoim partnerom to wszystko ok. Tylko z tym "nie ma nic gorszego" bym tak nie przesadzał. Ja rozumiem, że w obecnych czasach gdzie w mediach i telewizji jest promowana "wielka miłość i zakochanie" braknie czasem takiego podejścia racjonalnego do związków jakie było kiedyś. Nie chce też mówić, że kiedyś było idealnie, ale warto zastanowić się nad dawnymi małżeństwami z rozsądku a nie z miłości. Gdzie byli oni ze sobą szczęśliwi mimo niedopasowania. I co ciekawe małżeństwa "z miłości" to wymysł ostatniego wieku. Zachęcam do zainteresowania się głębiej tematem, mnie zmusił do wielu refleksji. Co do pani Żyły to wywlekanie spraw rodzinnych w internecie nie służy niczemu poza szkalowaniem i rozgłosem.

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 5) | raportuj
6 marca 2018 o 15:20

@Bevmel: Co innego przy +3 stopniach chodzić za rękę z dziewczyną a co innego biegać w krótkich spodenkach. Dodatkowo deszcz, śnieg i wiatr. Myślę, że takie warunki dla młodzieży z liceum to dość ekstremalne warunki. Pamiętaj, że to nie była klasa sportowa.

[historia]
Ocena: 23 (Głosów: 23) | raportuj
5 marca 2018 o 20:24

@Ciejka: Ale z Ciebie hipokryta i idiota. Człowieka bez kultury nazwać wieśniakiem Ci przeszkadza bo obraża ludzi mieszkających na wsi, ale nazywanie takich ludzi "Januszami" już nie obraża ludzi mających tak na imię...

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
5 marca 2018 o 14:56

@Kirenne: I chyba płacenie dopiero jak wszystko spakuje to jedyne rozwiązanie, choć niektóre sklepy mają na ladzie za kasą takie sprytne przegródki które dzielą tę ladę na dwie części. Więc kasjerka kasując następnego klienta i odkładając produkty nie miesza zakupów.

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 13) | raportuj
5 marca 2018 o 9:21

@piesekpreriowy: Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja nigdy nie zauważyłem, żeby kobiety podlatywały do całkowicie obcych ludzi następnie ich obwąchiwały oraz skakały na nich bo chcą się bawić. Poza tym polecam rozwijać umiejętność czytania ze zrozumieniem. Carima, napisał jasno, że najchętniej by dał kopa, ALE SZKODA PSA, ZWIERZE NICZEMU WINNE. Widzę jednak po Twojej reakcji z krzyżowaniem ludzi, że z myśleniem masz niewiele wspólnego. Bo normalny człowiek rozróżnia chęć odkopania uporczywego kundla od torturowania i powolnego oraz wyjątkowo bolesnego zadawania śmierci wraz z wystawieniem tego wszystkiego na widok publiczny. Polecam wybrać się do psychiatry zanim kogoś zastrzelisz bo ktoś ośmielił się dotknąć Twojego psa...

[historia]
Ocena: -2 (Głosów: 4) | raportuj
4 marca 2018 o 11:34

@pasjonatpl: Jak grochem o ścianę... I na dodatek jeszcze byłbyś w stanie napisać długi esej o tym co da się napisać w trzech zdaniach, ale wtedy byś nie poruszył iluśset tematów o których sam piszesz " wszystkie czynniki mają znaczenie, ale nie da się rozstrzygnąć, które są najważniejsze" więc byś ględził o nich, choć ani o milimetr nie przybliżyłoby Cię to do odpowiedzi czy też znajomości przyczyn.

[historia]
Ocena: 2 (Głosów: 8) | raportuj
3 marca 2018 o 19:21

@pasjonatpl: Piszesz mi, że nie umiem czytać ze zrozumieniem, bo przecież wspominałeś o czynnikach kulturowych. Ale JEDNOCZEŚNIE dalej nawijasz o różnicach w budowie mózgu. Bo skoro to jest zależne od czynników kulturowych to po cholere mi materiały o budowie mózgu kobiet i mężczyzn??? To może ja Ci podeśle materiały z budowy silnika synchronicznego, bo będą tyle samo wspominały o czynnikach kulturowych co te Twoje źródła. Poza tym wszelkie różnice w budowie mózgu to TYLKO PREDYSPOZYCJE. I jałowa jest dyskusja z Tobą bo piszesz byle pisać. Poruszasz kilka ogromnych wątków by na końcu napisać, że raz jest tak a raz inaczej. Takie lanie wody. Wracając do pierwszego postu, Rak77 miał racje, że podział pracy powinien wynikać z umiejętności a nie płci. Bo gdybyś uczył się trochę więcej matematyki to byś wiedział, że nie chodzi w niej tylko o uzyskanie wyniku pewnego na 100%, ale właśnie żeby znaleźć najlepsze dopasowanie, minimum energii, optymalna alokacja zasobów, złoty środek. Nie jeden wynik działania, ale całe rodziny rozwiązań. Jeżeli więc do tych fachowych źródeł o różnicach w budowie mózgu i czynnikach wychowawczych(swoją drogą mądrych źródeł) włączysz nawet tak podstawową matematykę jak krzywa Gausa oraz odniesiesz tak zebrane dane do takiej abstrakcyjnej i nierealnej sytuacji w której musiałbyś zatrudnić pracownika. To zrozumiesz, że lepiej będzie jak po prostu przeczytasz CV i zaprosisz na rozmowę. Bo sprawy o których piszesz nie mają niemal ŻADNEGO zastosowania w mikro perspektywie. Bo w konfrontacji z losowym człowiekiem masz miliardy różnych wariantów genowych oraz czynników nazwijmy je społecznymi. Natomiast badania te świetnie nadają się do rozwiązań makro, a więc na poziomie systemowym. Np. czy lepsze są szkoły koedukacyjne czy nie. W ujęciu biznesowym jest bezpośrednie przełożenie w reklamach produktów i usług. Dam więc Ci dobrą radę, nie traktuj każdej napotkanej kobiety i każdego napotkanego faceta według naukowego wzorca a podejdź indywidualnie jak do człowieka.

[historia]
Ocena: 7 (Głosów: 25) | raportuj
2 marca 2018 o 22:52

@pasjonatpl: Wszystko pięknie piszesz. Tylko zapominasz, że istnieje coś takiego jak nawyki, kultura i wychowanie. I choćbyś nie wiem ile nawijał o różnicach w budowie mózgu to nie owe różnice sprawiają, że nie mówisz dzień dobry, albo że zmieniasz co dziennie bieliznę. I może Cię to zaskoczy, ale to nie struktura mózgu wpływa na to, że faceci częściej nie zmywają naczyń. Oraz to nie hormony wpływają na to, że pozwalasz na walające się wszędzie opakowania po chipsach i pizzy czy gnijące już resztki organiczne. Jakoś obowiązkowa służba wojskowa sprawiała, że dochodziło do makro zmian w korze mózgowej facetów, przez co nagle zaczynali być zdolni do prania, gotowania, obierania ziemniaków, sprzątania na błysk oraz utrzymywania wzorowej czystości ubrań mimo ćwiczeń na poligonie. Ale wiadomo że wojsko faszeruje wszystkich hormonami i tajemnymi eleksirami i teraz tylko mały % facetów którym te geny zostały przekazane potrafią to opanować.

[historia]
Ocena: 4 (Głosów: 4) | raportuj
4 lutego 2018 o 0:01

I możesz pisać ankiety, chodzić do dziekana a nawet rektora. Ale jeżeli ten wykładowca ma tytuł profesora to nic z nim nie zrobią bo jak go zwolnią i nie znajdą innego z tytułem na jego miejsce to będą zmuszeni pozwalniać część kadry oraz studentów. Więc może Ci się śmiać w twarz, a jeżeli chcesz zaliczyć to masz pokłonić głowę i popisać coś w anonimowej ankiecie.

[historia]
Ocena: 0 (Głosów: 0) | raportuj
30 stycznia 2018 o 13:23

@mesing: Taka mania wielkości :) Tak jakby tytuł inżyniera czy magistra był powodem do wstydu. To samo masz na studiach, gdzie zamiast nauczycieli masz wykładowców. To jest moim zdaniem zboczenie tego zawodu. Ten kto naucza musi być wyżej w hierarchii społecznej. Choćby wiedza, którą przekazuje nie była warta funta kłaków.

[historia]
Ocena: 10 (Głosów: 10) | raportuj
30 stycznia 2018 o 13:00

Przyklej mu opony klejem budowlanym, wykosztuje się więcej niż na pachołki

[historia]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
26 listopada 2017 o 3:02

i tak długo wytrzymałaś ;)

[historia]
Ocena: 5 (Głosów: 5) | raportuj
21 listopada 2017 o 21:23

@bazienka: Coś Cię chyba nie lubią na tej stronie. Komentarz popierający autora ma +53/53. Twój komentarz również popierający ma -2/14

[historia]
Ocena: 22 (Głosów: 28) | raportuj
13 listopada 2017 o 9:25

Nie mogłaś po prostu pójść po konduktora? Dodatkowo czy konduktorowi podczas sprawdzania biletów nie przeszkadzały butelki wódki i muzyka?

« poprzednia 1 następna »