Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
zarchiwizowany

#18463

przez (PW) ·
| było | Do ulubionych
Widząc, że ostatnio pojawia się temat pasożytnictwa. Opiszę dwie sytuacje z czasu studiów. Z pierwszego roku i z czwartego.

Zbliżała się sesja letnia, czyli wiadomo kompletujemy notatki. Ja osobiście chodziłem na wszystkie zajęcia i posiadałem dość kompletne zbiory.
Miałem okienko no to wyszliśmy z chłopakami przed wydział. Gaworzyny i nagle dochodzi do nas Renata.
R-enata J-a

R-Cześć powiedz ty masz kompletne notatki do tego i tego przedmiotu?
J-Tak.
R-Super pożyczysz?
J-Nie ma sprawy. Weź skseruj.
R-Ok jutro Ci oddam.
J-Odbij teraz jutro jest z tego egzamin, i chciałem jeszcze powtórzyć.
R-Ale ja bym u mamy w pracy odbiła.
J-A z czego powtórzę? Poza tym praktycznie na wykłady nie chodziłaś, a tego się nie nauczysz od tak ( egzamin miał pytania opisowe).
R-Słuchaj pojadę do mamy, a w domu będę koło 20 podjedź to Ci oddam.
J-Sorki, to moje notatki i nie muszę ich udostępniać. A tym bardziej jak jeszcze będę musiał jechać przez całe miasto, aby je odebrać.

Renata obrażona odeszła. A co najlepsze koleżanka pożyczyła jej notatki. A wieczorem co się okazało? Renatka wyszła gdzieś wieczorem, bo stwierdziła że i tak do jutra się nie nauczy, a za kilka dni drugi termin.



Druga historia.
Na czwartym roku, ludzie już rozleniwieni. Na jeden wykład start 19 do 21 dodatkowo w piątek, chodziło zawsze z 5-6 osób ( zapisanych było 50), ale wiadomo wykłady są nieobowiązkowe. Było naprawdę dużo pisania i rysunków wzorów chemicznych. Ale bardzo ciekawy przedmiot.
Ja osobiście wiedziałem, że przyda mi się do do magisterki. W domu przepisywałem to wszystko na kompa ( dużo i wrednie z wzorami). Kiedy dzieło było ukończone, trzeba wydrukować.
Poszedłem do punktu na wydziale, drukowanie super mam.
Następnego dnia widzę moje zbindowane do kupienia jako pełne wykłady. Schodziły jak świeże bułeczki. Robiła tak nie raz, książki prace studentów. A kupowali je oczywiście ludzie którzy na oczy wykładowcy nie widzieli.

wydział

Skomentuj (11) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 244 (272)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…