Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#56711

(PW) ·
| Do ulubionych
Pewnie wiele z Was przeglądało super oferty Groupona, Mydeal i w innych tego typu serwisach. Mi się to rzadko zdarza, ale luba pokazała mi ostatnio ofertę na wideo-rejestrator (wiedziała, że po licznych zdarzeniach drogowych noszę się z zamiarem zakupu takiego urządzenia). Brzmiało rewelacyjnie - zamiast normalnej ceny 199 zł z kuponem płaciłbym jedynie 99 zł.

W całej tej ofercie nie mogłem się doszukać modelu. Nie kupię wideorejestratora w ciemno. Musiałem się dowiedzieć, jaką ma rozdzielczość, jakie karty pamięci obsługuje itd. Co mnie zdziwiło, na stronie sklepu, w którym można było skorzystać z tej promocji, również nie było modelu ani producenta. Na pomoc przyszedł wujek Google i po wyszukaniu za pomocą zdjęcia od razu znalazłem model.

Przy okazji chciałem sprawdzić, jak wielka jest to okazja. Na Allegro, Ceneo i innych tego typu portalach najdrożej ten model chodził po 159 zł (a nie 199 zł), najtaniej po 89 zł, a z reguły po 99-119 zł. Oferta z kuponem okazała się być niczym więcej jak sposobem na pozbycie się zalegającego towaru. Oczywiście zgłosiłem to administracji.

Sprawdzajcie wszelkie tego typu oferty, żeby w promocji nie kupić czegoś drożej, niż gdzieś indziej moglibyście kupić bez promocji!

Okazje w internecie

Skomentuj (19) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 410 (488)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…