Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#66429

przez (PW) ·
| Do ulubionych
O tym, że ludzie uwielbiają plotkować wie chyba każdy. Zwłaszcza w małej miejscowości jak moja (50-60 gospodarstw).

Przekonałem się o tym dzisiaj w sklepie, kupowałem sobie piwo i jakieś słodycze. Wychodząc usłyszałem rozmowę dwóch pań mówiących o tym, że po raz drugi przywiozła mnie do domu policja po tym jak pijany rzuciłem się na policjanta, chcącego spisać mnie za picie w parku w pobliskim miasteczku. Faktycznie przywiózł mnie do domu znajomy, który jest policjantem, fakt, ma takie samo auto jak to, które naszym lokalnym stróżom prawa służy za nieoznakowany radiowóz. Tutaj kończą się fakty, ponieważ odwoził mnie tylko dlatego, że akurat jego udało mi się złapać "na stopa" kiedy wracałem do domu.

A co do pierwszego razu faktycznie odwoził mnie radiowóz (już oznakowany) a to dlatego, że znalazłem portfel jednego z pracowników komendy i formalności trwały tak długo, że uciekł mi ostatni autobus powrotny do domu. Nie chciałem znaleźnego, więc zaproponowali, że chociaż mnie do domu odwiozą z czego skorzystałem.

Co z tego, że miało to miejsce 5 lat temu? Ważne, że można obsmarować dupę komuś o kim zwykle nie można wiele złego powiedzieć.
Uprzedzając komentarze, w obu wypadkach byłem trzeźwy.

Wsi spokojna wsi wesoła

Skomentuj (21) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 639 (691)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…