Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#88134

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Kilka lat temu w pracy miałem pakiet Luxmedu - korzystałem ze wszystkiego oprócz dentysty. Po jakimś czasie presja ze strony żony, coby przyoszczędzić, więc się złamałem. Zasada w Luxmedzie jest taka, że biorą na swoje barki pacjenta, który ma wyleczone zęby, więc najpierw konieczna jest wizyta, żeby ocenić co jest do zrobienia.

Wizyta umówiona (Luxmed Wwa Postępu), pani ogląda i mówi, że do zrobienia jest 11 (!) zębów i jeśli trzeba, to ona może zacząć choćby od zaraz (oczywiście płatne). Ponieważ od 20 lat korzystam z usług kliniki AnAm i to regularnie, więc jestem w szoku. Poprosiłem o tę informację na piśmie (dostałem) i chwilowo podziękowałem. Na drugi dzień udałem się do AnAm-u. Tam pani obejrzała moje uzębienie raz i drugi i mówi, że na siłę można by zrobić jeden ząb, ale ona radzi jeszcze poczekać (ten werdykt też dostałem na piśmie). No i teraz najlepsze: zwróciłem się bezpośrednio do szefostwa Luxmedu i... nic. Wychodzi na to, że próby wyłudzenia są im na rękę i nie zamierzają z tym nic robić.

Dlatego serdecznie radzę: trzymajcie się od takich 'szpeców" z daleka, duża firma nic tak naprawdę nie znaczy i nie gwarantuje, najlepiej się wychodzi na bliskiej i regularnej współpracy z zaufaną osobą/firmą - niekoniecznie dużą i drogą...

Luxmed dentysta wyłudzenie

Skomentuj (4) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 177 (197)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…