Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#90044

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Historia #90038 skłoniła mnie do podzielenia się z wami historią naszego prezentu.

Jako, że niedawno w końcu wprowadziliśmy się do remontowanego mieszkania, teściowa postanowiła nam sprezentować 6-elementowy zestaw narzędzi kuchennych. Wiecie taka łyżka do klusek, do sosu, makaronu i widły.

I nie sam prezent jest tu piekielny, a jego historia.
Prezent czekał na bycie podarowanym przez 24 lata.
Teściu 24 lata temu był na pokazie garnków Zeptera, które postanowił kupić w prezencie dla swojej żony, a mojej teściowej. Podpisał tam umowę w której zobowiązał się to zakupu tych garnków za jakąś kosmiczną cenę. Niestety zanim doszło do finalizacji transakcji, teściu zmarł.

Teściowa, poszła do biura Zeptera, z aktem zgonu męża i tłumaczy im jaka jest sytuacja i że ona, jako wdowa z 2 małych dzieci nie ma za co tych garnków kupić, poza tym osoba, która się do tego zakupu zobowiązała nie żyje. Więc normalnym byłoby pociąć umowę i się rozejść, tym bardziej, że żaden garnek nie został wydany.
W odpowiedzi na to przedstawiciel Zeptera zaczął straszyć kobietę w żałobie sądem. A na koniec stwierdził, ze mogą jej iść na rękę i ewentualnie się zgodzić by kupiła inny produkt, nawet ten najtańszy ale coś musi kupić.

No i teściowa wybrała NAJTAŃSZY produkt jaki mieli w ofercie, a był nim właśnie ten zestaw przyborów kuchennych. 6 Elementów za 697 zł... i teraz uwaga w 1999 roku! Wiecie ile wtedy wynosiła najniższa krajowa? 528 zł... Także ona i jej teściowa musiały się złożyć by kupić te narzędzia.

Biorąc pod uwagę jego cenę na tamte czasy nic dziwnego, że przeleżał w szafie 24 lata zanim znalazła się odpowiednio dobra okazja by go podarować.

I nie powiem ładne i porządne są to przybory. Wydają się solidne, ale nawet dziś nie dałabym takiej kwoty za 6 łopatek. A tu mówimy o roku 99. To dziś one by chyba z 3 tysiące kosztowały... Także dla mnie firma Zepter jest skończona za tak niemoralne działania.

Zepter

Skomentuj (34) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 144 (146)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…