Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#90654

przez (PW) ·
| Do ulubionych
MaDkowe zapalenie mózgu...

Byliśmy z mężem i piesem na spacerze, wybraliśmy się na lody. Koło budy z lodami był prowizoryczny stolik i siedziska zrobione z palet. Stoimy i patrzę, że dzieciak może z 5 lat łazi sobie po tych siedzeniach i stoliku, a mamusia nic więc się odzywam.
- Chłopcze, czy mógłbyś nie łazić w butach tam gdzie się siedzi i je?
No i uruchamia się maDka
- A co ci(?!) to przeszkadza? Twój pies jest bez kagańca i się nie odzywam.
- Jest na smyczy więc nie musi mieć kagańca, do tego nie należy do ras agresywnych. W domu też łazisz w buciorach po kanapach i stołach?
- A chodzę
- No to gratuluję, ale wiesz, w sumie co robisz w domu guano mnie obchodzi, ale są pewne normy społeczne i ani ja ani zapewne wiele ludzi nie ma ochoty siedzieć, ani stawiać jedzenia tam gdzie twój Brajanek (imię zmyślone) łazi buciorami.

Przyszedł tatuś i pyta co się dzieje więc słyszę, że ta wariatka się doj***a do ich Brajanka o chodzenie po paletach. Na szczęście tatuś miał więcej rozumu bo słyszę, jak strofuje dziecko że ma tam nie chodzić. Później jeszcze zaczęła, że jakoś ona może tam usiąść więc tylko skomentowałam, że skoro dupskiem wyciera ławkę to niech stolik wytrze chociaż chusteczką, a nie tyłkiem.

Odebraliśmy zamówienie i poszliśmy.

Madki

Skomentuj Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 116 (136)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…