Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#90702

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Jestem kierownikiem pociągu

W trakcie kontroli biletów podróżny zakomunikował mi, że dopiero taki bilet chciałby nabyć. Po akcencie zrozumiałem że mam do czynienia z obcokrajowcem, i zapytałem dlaczego braku biletu wcześniej nie zgłosił. W odpowiedzi usłyszałem, że on "pierwyj raz" i nie wiedział ze tak trzeba.

Nie chciałem go za to karać. Wystukałem w terminalu odpowiedni bilet i podałem cenę. Podróżny najpierw oburzył się "czemu tak drogo?" Po czym wyjął z torby bilet sprzed tygodnia by pokazać że wcześniej zapłacił mniej. Jak widać pasażer nie podróżował już "pierwyj raz". Wytłumaczyłem, że na stacji na której wsiadał była czynna kasa biletowa stąd musiałem do ceny biletu doliczyć opłatę pokładową w wysokości 20zł.

Podróżny stwierdził, że za ten bilet nie zapłaci. A gdy powiedziałem, że brak zapłaty za bilet = brak dalszej jazdy, zostałem przez niego nazwany rasistą, i on chce Policję.

Na następnej stacji przyszedłem do niego ponownie. Tym razem w towarzystwie dwóch Policjantów. Pan który twierdził uparcie, ze nie zapłaci nagle zaczął mnie przepraszać. Powiedział, że zapłaci już za ten bilet. Odpowiedziałem, że nie pozwolę się obrażać. A panom Policjantom powiedziałem, aby czynności związane z wylegitymowaniem pasażera kontynuowali już na peronie, ponieważ on już w dalszą podróż ze mną nie pojedzie.

kolej

Skomentuj (15) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 194 (202)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…