Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

#90865

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Meble na zamówienie...

Wymyśliłam sobie szafkę z umywalką w WC do wnęki, a że tam wąsko, oboje z małżonkiem jesteśmy dość wysocy to szafka musiała być na zamówienie. Mierzone z 10 razy, żeby mieć 100% pewność co do wymiarów i zamówione. Usłyszeliśmy, że szafka mała to za tydzień będzie.

Po 1 tygodniu
Brak kontaktu z ich strony, no to idę i pytam o szafkę. Pani na zwolnieniu, dlatego się nie kontaktowała.
Zaraz na początku 2 tygodnia telefon z dopytaniem o blat i wymiary. Zaznaczam, że wymiary nie mogą nawet o 0,5cm się różnić bo szafka tam nie wejdzie. Blat też musi być na równi z szafką. Pani przysłała mmsem zdjęcie wymiarów. Potwierdziłam to czekamy.

Po 2 tygodniach
Szafka gotowa, mąż jedzie ją odebrać, ale coś mu nie pasuje.
Blat wystaje 1cm, nie ma półek. Szafka do poprawy. W międzyczasie rozmawiam z panią i przypominam o wymiarach, że z blatem i nóżkami nie może przekraczać podanego rozmiaru.

Po 3 tygodniach
Szafka wczoraj wieczorem przywieziona i kolejny telefon z mojej strony... Szafka ma dokładnie 1 cm więcej niż miała mieć - nie mieści się. Małżonek nie mierzył, zwłaszcza, że nóżki były do dokręcenia.
No to dzwonie...
J - dobry wieczór, ja od tej szafeczki na Piekielnej. Ona ma 91cm, nie 90.
P - Ale proszę dokręcić nóżki
J - Dokręciliśmy maksymalnie, ma 91.
P - Kolega przykleił na dół filc, proszę odkleić
J - Proszę Pani, proszę nie robić ze mnie idiotki, że filc ma aż 1cm grubości. Szafka w dalszym ciągu nie jest gotowa.
P - Nigdy więcej nie przyjmę zlecenia bez pomiarów
J - Szanowna pani, mieliście podane dokładne, maksymalne wymiary jakie ta szafka może mieć. Mieliście wielokrotnie zwracane na to uwagę. To już po waszej stronie ktoś ma jakiś problem z wymiarami i rozumieniem tego co jest napisane. Miał być tydzień, jest już 3 jak nie możecie zrobić poprawnie jednej szafki! Jak Pani to chce rozwiązać?
P - Przywiozę krótsze nóżki i się je zmieni. Zadzwonię jeszcze jutro do Pani.

Piekielną jest dla mnie owa pani, chociaż ci co składali szafkę chyba bardziej. Od początku z nią rozmawiałam, od początku wielokrotnie zwracałam uwagę na wymiary... Nadal zrobione źle. Czekam na nóżki...

meble

Skomentuj (10) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 141 (157)

Komentarze

Momencik, trwa ładowanie komentarzy   ładowanie…