Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

echelon

Zamieszcza historie od: 2 stycznia 2011 - 13:43
Ostatnio: 29 czerwca 2022 - 12:28
  • Historii na głównej: 3 z 3
  • Punktów za historie: 290
  • Komentarzy: 28
  • Punktów za komentarze: 123
 

#89424

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Mój tata jakiś czas temu narzekał na pogarszającą się jakość słuchu. Facet po sześćdziesiątce, pracujący w hałasie więc dał się namówić na wizytę u laryngologa.

Laryngolog słuch przebadał, stwierdził jakiś ubytek w słuchu i zalecił dwa aparaty słuchowe za srogie pieniądze. Tata aparaty kupił, nosił zadowolony.

Parę lat później narzeka, że praktycznie i nagle stracił słuch w jednym uchu. Zapytałem czy może po wzięciu prysznica. Potwierdził. Więc uspokoiłem chłopa, że nalało mu się wody do ucha i jeśli nie wyleci to niech idzie do laryngologa aby ten mu uszy wyczyścił z woskowiny. Poszedł, woskowina wyczyszczona, słuch odzyskany i tak dobry, że aparaty słuchowe poszły do szuflady.
Morał? Prawdopodobnie uszy trzeba było wyczyścić zanim zalecać aparaty słuchowe. Piekielny pierwszy laryngolog.

Skomentuj (16) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 146 (160)

#87687

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Skoro ktoś już wrzucił historie parkingowe to ja dorzucę swoją. Akcja: Łódź, Centrum Handlowe Sukcesja.
Wyszedłem z kina jakoś późno bo po 23:00 i udałem się na parking zapłacić i odjechać. Na moje nieszczęście kasa czy tam automat biletowy zjadł mój bilet i teraz zaczął się cykl piekielności:

1. Wciskałem przycisk do kontaktu z obsługą. Nikt nie odpowiadał.
2. Na automacie czy tam regulaminie parkingu był numer telefonu pod którym też nikt nie odpowiadał.
3. Nasmarowałem dwa maile z gorzkimi żalami na temat obsługi parkingu. Jeden mail poleciał do zarządcy parkingu (wzięty z regulaminu), a drugi do zarządcy Sukcesji. Serwer mailowy odpowiedział zwrotką, że taki adres mailowy jaki wysłałem do zarządcy nie istnieje i nie może zostać dostarczony. Odpowiedzi od zarządcy C.H. nie dostałem.

A wyjechałem w sumie dlatego, że kumpel znalazł na ziemi obok jakiś bilet kogoś innego więc zapłaciłem również za ten drugi, ale wyjechałem.

Dziś Sukcesja jest zamknięta, bo zbankrutowała. Nawet mi ich nie żal.

Skomentuj (6) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 128 (134)

#87384

przez (PW) ·
| Do ulubionych
Mieliście podstawę sądzić, że jesteście chorzy na covid-19? Ja tak, nawet wymaz zrobiłem. Długo czekaliście na wynik? Ja czekam 10 dni i wciąż wyników nie mam, a dziś kończy mi się kwarantanna. Na szczęście objawy ustąpiły dawno temu, a nawet w sumie ich (poza utratą węchu i smaku) nie było, więc posiedzę jeszcze dzień dwa unikając ludzi. Rządzący nie zamkną kraju jeśli część pozytywnych wyników nigdy nie ujrzy światła dziennego. Cudowny kraj dykty i kartonu.

koronawirus

Skomentuj (11) Pobierz ten tekst w formie obrazka
Ocena: 87 (111)

1